Doznałeś urazu pęknięcia kości stopy podczas pracy. Przez swoją nieuwagę spadła ci płytka powodując jej złamanie.
Nie chcesz zgodzić się na założenie gipsu, bo jest nie wygodny i bardzo ciężki. Rozwiązaniem twojego problemu jest rteza stopowogoleniowa. Wykonana jest ona z najlepszej jakości materiałów, w pełni bezpiecznych i przebadanych. Dodatkowo je bardzo lekka. Umożliwia szybsze dojście do sprawności. Pacjent sam może oceniać postępy w leczeniu. Ponadto łatwo utrzymać higienę. Orteza stopowo-goleniowa polecana jest przez lekarzy ortopedów.

 

W przypadku uszkodzenia stawu skokowego w stopie, bądź jego urazu bardzo dobrym wyborem jest orteza skokowastopowa, która ma sztywną konstrukcję i jest bardzo lekka. Zabezpiecza stopę, przed pogłębieniem się urazu oraz przyśpiesz rehabilitację. Jej zakładanie nie wiąże się z bólem.
W sytuacji kontuzji stawu skokowego warto zdecydować się na stabilizator stawu skokowego, który przyspiesza gojenie się urazów. Ponad to jego noszenie nie nastręcza problemów, gdyż stabilizator jest lekki i wygodny. Jego stosowanie nie powoduje podrażnień skóry. Nie wywołuje też alergii.