Jeśli chcemy, żeby nasze cienie do powiek trzymały się tam, gdzie je umieściliśmy, powinniśmy użyć bazy pod cienie. Produkt ten został zaprojektowany, żeby utrwalać makijaż oczu i sprawiać, że będzie on wyglądał wieczorem tak samo, jak wyglądał rano. Jest to kosmetyk, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdego miłośnika makijażu! Dobrym przykładem tego rodzaju produktu będzie chociażby baza pod cienie do powiek Eye Shadow Keeper. Dlaczego warto ją kupić?

Idealny makijaż przez cały dzień

Nasza skóra ma to do siebie, że zmienia się w ciągu dnia, na przykład poprzez produkcję sebum. Te naturalne procesy bardzo często wchodzą w konflikt z naszym makijażem, które wieczorem nie wygląda w połowie tak dobrze jak wyglądał rano. Problem ten często dotyka podkładu, ale też cieni do powiek. W ciągu dnia mogą się one rolować i i psuć efekt, nad którym tak ciężko pracowaliśmy. Dlatego tak ważnym jest używanie odpowiedniej bazy pod cienie, takiej jak baza pod cienie do powiek Eye Shadow Keeper. Produkty tego typu sprawiają, że cienie utrzymują się na naszych oczach dużo dłużej. Niwelują one tworzenie się sebum, dzięki czemu produkty nie rolują się i nasz makijaż pozostaje nienaruszony. Jeśli zależy nam na tym, żeby nasze oczy wyglądały idealnie po całym dniu, używanie bazy pod cienie może okazać się koniecznością. Co więcej, produkt ten często podkreśla kolor cieni do powiek, dzięki czemu wyglądają one bardziej intensywnie, a efekt ten widoczny będzie nawet późnym wieczorem.

Baza nie tylko na powieki

Żeby utrwalić pozostałe elementy naszego makijażu, warto używać też bazy pod podkład. Sprawia ona, że makijaż naszej twarzy utrzymuje się dużo dłużej, a skóra nie zaczyna się świecić w ciągu dnia. Taki efekt może być naprawdę nieestetyczny i lepiej jest mu zapobiegać. Baza pod podkład sprawi, że nasza skóra pozostanie matowa przez cały dzień, a podkład nie będzie się przemieszczać, tworząc dziwne plamy. Tego rodzaju produkt działa bardzo podobnie do bazy pod cienie do powiek.